Tablet Apple iPad 10.2” (9. generacija), WiFi, 64GB, Silver
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Tablet Apple iPad 10.2” (9. generacija), WiFi, 64GB, Silver
| Proizvođač: | Apple |
| Šifra: | 1354935 |
| Kataloški broj: | MK2L3FD/A |
| Jamstvo: | 12 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Apple iPad , 25.9 cm (10.2"), 2160 x 1620 pixels, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, Silver
iPad, 10.2" LED, 2160 x 1620, A13 Bionic, 64GB, 802.11ac Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2, Touch ID, 8MP + 12MP, iPadOS
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona: | 10,2" |
| Rezolucija zaslona: | 2160x1620 |
| RAM [GB]: | 3 GB |
| Interna memorija [GB]: | 64 GB |
| OS: | iOS |
| OS verzija: | iPadOS 15 |
| GSM: | Ne |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0