Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
AirLive MGB-SX, Standardni primopredajnik za kable od optičkog vlakna mini-GBIC-SX , Multi-mode 0190330 AirLive MGB-SX, Standardni primopredajnik za kable od optičkog vlakna mini-GBIC-SX , Multi-mode
AirLive MGB-SX, Standardni primopredajnik za kable od optičkog vlakna mini-GBIC-SX , Multi-mode, 500 meter, Valna duljina 850 nm, 3,3V, Izlazna snaga: - 9,5 ~ - 4 dbm, osjetljivost: manje od -17, odgo...
183,00 kn
Dobavljivo
Planet MFB-TFX, Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) for industrial switches 0190589 Planet MFB-TFX, Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) for industrial switches
Planet MFB-TFX, Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C) for industrial switches
220,00 kn
Na upit
TP-Link MC100CM, 10 100Mbps Multi-Mode Fiber Media Converter, 1x 100M RJ45 port (Auto MDI MDIX) to 1x 100M SC port, 1310nm, Extends fiber distance up to 2km 0190622 TP-Link MC100CM, 10 100Mbps Multi-Mode Fiber Media Converter, 1x 100M RJ45 port (Auto MDI MDIX) to 1x 100M SC port, 1310nm, Extends fiber distance up to 2km
TP-Link MC100CM, 10 100Mbps Multi-Mode Fiber Media Converter, 1x 100M RJ45 port (Auto MDI MDIX) to 1x 100M SC port, 1310nm, Extends fiber distance up to 2km
296,00 kn
Dobavljivo
TP-Link MC110CS, converter, 1x10 100M RJ45 1 x singl-mode, converts 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media, designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. works at 0190621 TP-Link MC110CS, converter, 1x10 100M RJ45 1 x singl-mode, converts 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media, designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. works at
TP-Link MC110CS, converter, 1x10 100M RJ45 1 x singl-mode, converts 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media, designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. works at...
305,00 kn
Dobavljivo
TP-Link MC112CS, Media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, Supports SC fiber singlemode, The MC112CS will transmit at exte 0190625 TP-Link MC112CS, Media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, Supports SC fiber singlemode, The MC112CS will transmit at exte
TP-Link MC112CS, Media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, Supports SC fiber singlemode, The MC112CS will transmit at exte...
320,00 kn
Dobavljivo
Planet FT-802, 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC) Bridge Media Converter -2km, LFPT Supported 0190516 Planet FT-802, 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC) Bridge Media Converter -2km, LFPT Supported
Planet FT-802, 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC) Bridge Media Converter -2km, LFPT Supported
370,00 kn
Dobavljivo
TP-Link MC111CS, WDM Fast Ethernet Media Converter Transceiver 10 100, support SC fiber singlemode 0190626 TP-Link MC111CS, WDM Fast Ethernet Media Converter Transceiver 10 100, support SC fiber singlemode
TP-Link MC111CS, WDM Fast Ethernet Media Converter Transceiver 10 100, support SC fiber singlemode
387,00 kn
Dobavljivo
EcoVision LED RF - WiFi signlal konverter za kontroler 24604 1010934 EcoVision LED RF - WiFi signlal konverter za kontroler 24604
Konvertira WiFi signal u RF. Ulazni napon: 12-24V DC Omogućava WiFi upravljanje RGB/W LED rasvjetom, mobitelom ili kompjutorom! Besplatan software, za iPhone i Android smartphone. Dimenzije: 99x...
408,00 kn
Dobavljivo
TP-Link MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter 1000TX 1000FX MM, SC, 0,5 km 0190665 TP-Link MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter 1000TX 1000FX MM, SC, 0,5 km
TP-Link MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter 1000TX 1000FX MM, SC, 0,5 km
423,00 kn
Dobavljivo
Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm (S+85DLC03D) 1300978 Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm (S+85DLC03D)
- S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections - Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units ar...
459,00 kn
Dobavljivo
TP-Link Transceiver 1000TX 1000FX SM, SC, 15 k 0190727 TP-Link Transceiver 1000TX 1000FX SM, SC, 15 k
TP-Link MC210CS, Gigabit Single-Mode Media Converter, Transceiver 1000TX 1000FX SM, SC, Extends fiber distance up to 15km, Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
475,00 kn
Dobavljivo
NET SWC DLK DEM-311GT, D-LINK, Transceiver, 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 550m, DEM-311GT 0190108 NET SWC DLK DEM-311GT, D-LINK, Transceiver, 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 550m, DEM-311GT
NET SWC DLK DEM-311GT, D-LINK, Transceiver, 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 550m, DEM-311GT
562,00 kn
Dobavljivo
Planet GT-802S, 10 100 1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode) -10km 0190592 Planet GT-802S, 10 100 1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode) -10km
Planet GT-802S, 10 100 1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode) -10km
596,00 kn
Dobavljivo
D-Link DMC-300SC 0550128 D-Link DMC-300SC
NET DLK DMC-300SC D-LINK, Media konverter, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, AC adapter uk...
665,00 kn
Dobavljivo
NET SWC DLK DEM-310GT, D-LINK, Transceiver, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiv 0190107 NET SWC DLK DEM-310GT, D-LINK, Transceiver, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiv
NET SWC DLK DEM-310GT, D-LINK, Transceiver, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver, Distance up to 10km, DEM-310GT
759,00 kn
Dobavljivo
HP mini-GBIC SFP Transceiver, SX-LC 0190138 HP mini-GBIC SFP Transceiver, SX-LC
NET SWC HP PROCURVE SX-LC mGBIC, J4858C
954,00 kn
Dobavljivo
Planet MC-700, 7-Slot 10" rack Media Converter Chassis for fiber-optic wiring. It allows the connectivity of up to seven PLANET Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet or VDSL2 Converters in one cha 0190591 Planet MC-700, 7-Slot 10" rack Media Converter Chassis for fiber-optic wiring. It allows the connectivity of up to seven PLANET Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet or VDSL2 Converters in one cha
Planet MC-700, 7-Slot 10" rack Media Converter Chassis for fiber-optic wiring. It allows the connectivity of up to seven PLANET Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet or VDSL2 Converters in one cha...
1.088,00 kn
Na upit
NET SWC HP PROCURVE LX-LC MINI GBIC, J4859C 0190229 NET SWC HP PROCURVE LX-LC MINI GBIC, J4859C
NET SWC HP PROCURVE LX-LC MINI GBIC
2.285,00 kn
Na upit
Planet MC-1500R, 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option, Each bay of the media converter chassis can be populated with any of PLANETs media converter series, the FT, GT, VC-20 0190588 Planet MC-1500R, 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option, Each bay of the media converter chassis can be populated with any of PLANETs media converter series, the FT, GT, VC-20
Planet MC-1500R, 15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option, Each bay of the media converter chassis can be populated with any of PLANETs media converter series, the FT, GT, VC-20...
2.295,00 kn
Na upit