Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
UBIQUITI POE-15-12W 1378786 UBIQUITI POE-15-12W
86,34 kn
11,46 €
Dobavljivo
Ubiquiti POE-48-24W 1378787 Ubiquiti POE-48-24W
132,39 kn
17,57 €
Dobavljivo
TP-Link Gigabit SFP Media Converter 1313598 TP-Link Gigabit SFP Media Converter
TP Link MC220L - Gigabit SFP Media Converter Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z FX port supports hot-swappable Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode...
193,05 kn
25,62 €
Dobavljivo
TP-Link TL-FC311B-20 1378785 TP-Link TL-FC311B-20
198,65 kn
26,37 €
Dobavljivo
TP-Link TL-FC311A-20 1378784 TP-Link TL-FC311A-20
243,42 kn
32,31 €
Dobavljivo
PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km 1314957 PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km
Features - Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3afPower over Ethernet standards - Auto negotiation for 10/100Base-TX half duplex mode or full duplex mode, auto-...
499,51 kn
66,30 €
Dobavljivo
MikroTIk RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module 1322255 MikroTIk RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module
MikroTik S RJ10, RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module. Based on Marvell 88X3310P, Power consumption 2.4W max. Can only be used in SFP ports.
535,79 kn
71,11 €
Na upit