Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
TP-Link Gigabit SFP Media Converter 1313598 TP-Link Gigabit SFP Media Converter
TP Link MC220L - Gigabit SFP Media Converter Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z FX port supports hot-swappable Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode...
215,31 kn
Dobavljivo
PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km 1314957 PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km
Features - Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3afPower over Ethernet standards - Auto negotiation for 10/100Base-TX half duplex mode or full duplex mode, auto-...
378,34 kn
Dobavljivo
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul 1337715 Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Wired, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85% Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: ...
603,99 kn
Dobavljivo