Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
TP-Link Gigabit SFP Media Converter 1313598 TP-Link Gigabit SFP Media Converter
TP Link MC220L - Gigabit SFP Media Converter Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z FX port supports hot-swappable Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode...
217,06 kn
Na upit
PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km 1314957 PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km
Features - Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3afPower over Ethernet standards - Auto negotiation for 10/100Base-TX half duplex mode or full duplex mode, auto-...
345,09 kn
Dobavljivo
Mikrotik SFP modul Par, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm) 1291725 Mikrotik SFP modul Par, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
- S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM - Th...
570,28 kn
Dobavljivo