Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
TP-Link Gigabit SFP Media Converter 1313598 TP-Link Gigabit SFP Media Converter
TP Link MC220L - Gigabit SFP Media Converter Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z FX port supports hot-swappable Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode...
215,31 kn
Dobavljivo
PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km 1314957 PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km
Features - Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3afPower over Ethernet standards - Auto negotiation for 10/100Base-TX half duplex mode or full duplex mode, auto-...
382,55 kn
Dobavljivo
MikroTIk RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module 1322255 MikroTIk RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module
MikroTik S RJ10, RJ45 SFP 10 100 1000M 2.5G 5G 10G copper module. Based on Marvell 88X3310P, Power consumption 2.4W max. Can only be used in SFP ports.
516,80 kn
Dobavljivo
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul 1337715 Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Wired, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85% Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: ...
541,84 kn
Dobavljivo