Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 3 4 7 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
Lightwin Simplex MM Patchcord FC-LC 1.0m 1284538 Lightwin Simplex MM Patchcord FC-LC 1.0m
Lightwin LSP-50 FC-LC 1.0, High Quality Simplex Patchcord, Multimode 50 125 m, FC-LC, 1.0m OM2; 2,8 3,0mm cable ; incl.: Serialnumber on every cable and complete measurement protocol
2,00 kn
Na upit
Transmedia Conecting Cable Toslink plug 1m 0240979 Transmedia Conecting Cable Toslink plug 1m
Transmedia AL1-1L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 1m o 2,2 mm cable Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality which is on...
20,00 kn
Dobavljivo
Kabel Audio, Optički (ODT na ODT), toslink, 1,5 m, PromoStick Vivanco bulk 1288087 Kabel Audio, Optički (ODT na ODT), toslink, 1,5 m, PromoStick Vivanco bulk
24,00 kn
Na upit
Kabel DELOCK Toslink optički (M), 1m 1280024 Kabel DELOCK Toslink optički (M), 1m
Opis Ovaj Delockov Toslink optiki kabel moe se spojiti na standardni Toslink prikljuak i podrava prijenos audio signala. Podruja primjene su uglavnom spajanje DVD, Blu-ray i slinih ureaja ili audio p...
24,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Connecting Cable 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m 0242240 Transmedia Connecting Cable 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m
Transmedia AL 3 L, Connecting Cable, 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m, Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality, which is only broug...
25,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 1m 1307891 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 1m
NaviaTec FOP4401, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 1,0m
25,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 1m 1307798 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 1m
NaviaTec FOP2201, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 1m
26,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m 1307836 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m
NaviaTec FOP1101, SC-SC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM3 1m
26,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 1m 1307881 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 1m
NaviaTec FOP3301, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 1,0m
26,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 2m 1307882 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 2m
NaviaTec FOP3302, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 2,0m
27,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 2m 1307873 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 2m
NaviaTec FOP1102, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 2,0m
27,00 kn
Dobavljivo
Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m 0240980 Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m
Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m o 2,2 mm cable Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality which is on...
27,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 3m 1307892 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 3m
NaviaTec FOP4403, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 3,0m
27,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 2m 1307799 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 2m
NaviaTec FOP2202, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 2m
28,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 3m 1307874 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 3m
NaviaTec FOP1103, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 3,0m
28,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 5m 1307883 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP3305, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
29,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m 1307893 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP4405, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
29,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m 1307875 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP1105, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
30,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 0,5m 1307837 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 0,5m
Transmedia OM 42-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable SC-SC, Multimode (50 125 ) Duplex. SC-Duplex plug - SC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
31,00 kn
Na upit
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 3m 1307800 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 3m
NaviaTec FOP2203, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 3m
31,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-ST 0,5m 1307845 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-ST 0,5m
Transmedia OM 46-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable SC-ST, Multimode (50 125 ) Duplex. SC-Duplex plug - ST Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
32,00 kn
Na upit
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-ST 0,5m 1307820 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-ST 0,5m
Transmedia OM 45-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable LC-ST, Multimode (50 125 ) Duplex. LC-Duplex plug - ST Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
32,00 kn
Na upit
Kabel DELOCK Toslink optički (M), 2m 1280025 Kabel DELOCK Toslink optički (M), 2m
Opis Ovaj Delockov Toslink optiki kabel moe se spojiti na standardni Toslink prikljuak i podrava prijenos audio signala. Podruja primjene su uglavnom spajanje DVD, Blu-ray i slinih ureaja ili audio p...
33,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 1m 1307840 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 1m
Transmedia OM 42-1, 1m Fibre optic OM4 Patch cable SC-SC, Multimode (50 125 ) Duplex. SC-Duplex plug - SC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag,...
34,00 kn
Na upit
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable ST-ST 0,5m 1307854 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable ST-ST 0,5m
Transmedia OM 43-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable ST-ST, Multimode (50 125 ) Duplex. ST-Duplex plug - ST Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
34,00 kn
Na upit