Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter 0130701 Akcija TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter
Networking Type:Network Adapter Wi-Fi Support:Yes Local Area Network Architecture:Wireless Interface:USB Networking Form Factor:External Data Link Protocol Supports:IEEE 802.11b/g/n Data Bit Rat...
50,00 kn
Raspoloživo
Mrežna kartica adapter USB2.0, D-LINK DWA-121, 802.11b/g/n, nano adapter, za bežičnu mrežu 0130656 Mrežna kartica adapter USB2.0, D-LINK DWA-121, 802.11b/g/n, nano adapter, za bežičnu mrežu
WIRELESS LAN 802.11n Wireless N, USB
58,00 kn
Na upit
USB Wirless adapter TP-Link TL-WN821N 300Mbps (2.4Ghz), 802.11n/g/b 0130617 USB Wirless adapter TP-Link TL-WN821N 300Mbps (2.4Ghz), 802.11n/g/b
Features - Provides two methods of operation: Infrastructure and Ad-Hoc - Adopts MIMO technology for wireless rates of up to 300Mbps - Adopts CCA technology which automatically avoids channel conflict...
66,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode 0130732 TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode
TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode
68,00 kn
Dobavljivo
Mrežna kartica adapter USB2.0, TP-LINK TL-WN722N, 802.11b/g/n, za bežičnu mrežu 0130631 Akcija Mrežna kartica adapter USB2.0, TP-LINK TL-WN722N, 802.11b/g/n, za bežičnu mrežu
TP-Link TL-WN722N, 2,4Ghz 802.11b g n speeds up to 150Mbps High Gain for longer distance, Wireless USB 2.0 WiFi Adapter. 4dBi Detachable Omni Directional (RP-SMA) Antena. Dimension 93.5 x 26 x 11mm. O...
69,00 kn
Raspoloživo
USB Wireless adapter D-Link DWA-131 0130571 USB Wireless adapter D-Link DWA-131
Sučelje : USB 2.0 Težina : 3.1 g Certifikacija : FCC Class B\nIC\nWi-Fi\nCE\nC-Tick Podržani sigurnosni algoritmi : WEP, WPA & WPA2, WPS, PBC/PIN Opseg relativne vlažnosti pri radu : 10 - 90 % Sugl...
73,00 kn
Dobavljivo
Wireless adapter TP-Link TL-WN781ND 150Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1 detachable antenna, PCIex 0130612 Wireless adapter TP-Link TL-WN781ND 150Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1 detachable antenna, PCIex
Features - Adopts Align technology, with transmit speed up to 150Mbps - Provides PCI Express connector having a wider compatibility with any standard PCI Express slot - Supports QSS function, complyin...
74,00 kn
Dobavljivo
Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano 1274130 Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano
Asus USB-N10 NANO, Wireless-N150 USB Nano Adapter, Software AP function for securely sharing an internet connection wirelessly, Auto-off function to save power on the go, Support the newest Window 8 a...
85,00 kn
Dobavljivo
TP-Link bežični USB adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 2× fiksna antena WN822N 0130640 Akcija TP-Link bežični USB adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 2× fiksna antena WN822N
NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi
86,00 kn
Raspoloživo
TP-Link AC600 Nano Wireless USB Adapter 1324122 TP-Link AC600 Nano Wireless USB Adapter
Tp-Link Archer T2U Nano, AC600 Nano Wireless USB Adapter. Up to 600Mbps speeds with 200Mbps on 2.4GHz and 433 Mbps on 5GHz, upgrades your devices to higher AC WiFi speeds. Dual Band Wireless 2.4GHz an...
95,00 kn
Dobavljivo
USB bežični adapter D-Link DWA-127 0130668 USB bežični adapter D-Link DWA-127
DWA-127, Wireless N 802.11n Wireless N USB Adapter,802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. Do 150Mbps. Rotirajuća antena, koja omogučava veći domet bežičnog signala. WPS enkripcija
99,00 kn
Dobavljivo
TP-Link AC600 Wireless Dual Band USB Adapter 1277622 TP-Link AC600 Wireless Dual Band USB Adapter
TP-Link Archer T2U, AC600 Wireless Dual Band USB Adapter, 600Mbps (433Mbps wireless speeds over 5GHz band or 150Mbps over the 2.4GHz band) wireless speed with 802.11ac, Selectable Dual Band connection...
104,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-WN881ND, 300Mbps Wireless N 802.11b g n PCI Express Adapter 0130756 TP-Link TL-WN881ND, 300Mbps Wireless N 802.11b g n PCI Express Adapter
Model: TP-Link TL-WN881ND Sučelje: PCI Express(x1) Antena: Detachable Omni Directional (RP-SMA) Pojačanje: 2dBi Prijenos podataka: 11n: Do 300Mbps(dynamic) 11g: Do 54Mbps(dynamic) 11b: Do 11Mbps...
105,00 kn
Dobavljivo
Edimax EW-7711UAn v2, WLAN USB adapter, 3 dBi antena 1277442 Edimax EW-7711UAn v2, WLAN USB adapter, 3 dBi antena
Model:: Edimax 7711UAn v2 Sučelje: 1x USB 1.0/2.0 Type A Prijenos podataka:: 11b: 1/2/5.5/11Mbps 11g: 6/9/12/24/36/48/54Mbps 11n (20MHz): MCS0-7 (up to 72Mbps) 11n (40MHz): MCS0-7 (up to 150Mbps)...
107,00 kn
Dobavljivo
Mikrotik Woobm-USB, bežični out of band management USB stick 1334990 Mikrotik Woobm-USB, bežični out of band management USB stick
- The Wireless out of band management USB stick (Woobm-USB) is a useful assistant for any network administrator. Simply plug it into any RouterBOARD USB port and it will allow you to access the consol...
120,00 kn
Dobavljivo
D-Link micro USB bežični adapter DWA-171 1271655 D-Link micro USB bežični adapter DWA-171
DWA-171, Wireless AC Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, brzina do 433 Mbps na 5Ghz, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8...
121,00 kn
Dobavljivo
MikroTik Multi Mode SFP module 550m, 1.25G, S-85DLC05D 1270825 MikroTik Multi Mode SFP module 550m, 1.25G, S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D, 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB201...
129,00 kn
Dobavljivo
Asus USB-N14 2,4GHz Wireless-N300 USB WiFi Adapter 1284551 Asus USB-N14 2,4GHz Wireless-N300 USB WiFi Adapter
Network Standard IEEE 802.11 b/g/n Interface USB 2.0 Antenna 2 x R SMA Antenna Operating Frequency 2.4GHz Product Segment N300 complete networking; 300Mbps Data Rate 802.11 b/g/n : downlink up to 300M...
142,00 kn
Dobavljivo
TP-Link AC600 Archer T2U Plus bežični High-Gain Dual-Band USB adapter 200Mbps/433Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.11a/b/g/n/ac, 5dBi antena 1335408 TP-Link AC600 Archer T2U Plus bežični High-Gain Dual-Band USB adapter 200Mbps/433Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.11a/b/g/n/ac, 5dBi antena
- High-Speed Wi-Fi: 256QAM support increases the 2.4 GHz data rate from 150 Mbps to 200 Mbps, 200 Mbps on the 2.4 GHz band and 433 Mbps on the 5 GHz band, ensure you fully enjoy fast AC Wi-Fi - Dual B...
147,00 kn
Dobavljivo
MikroTik MIK-R52NM 2.4Ghz 5Ghz Atheros dual-chain 23dBm miniPCI with 2 xMMCX 0130653 Akcija MikroTik MIK-R52NM 2.4Ghz 5Ghz Atheros dual-chain 23dBm miniPCI with 2 xMMCX
MikroTik R52NM, 2.4Ghz 5Ghz Dual-Band dual-chain miniPCI card. Can function in 802.11a n or 802.11b g n mode. User selectable. Atheros AR9220 chipset, 2x MMCX antena connectors, Output power (200mW) 2...
149,00 kn
Raspoloživo
D-Link micro USB bežični adapter DWA-172 1275614 D-Link micro USB bežični adapter DWA-172
DWA-172, Wireless AC 600 Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8, rotirajuča antena 90' ...
167,00 kn
Dobavljivo
TP-Link Archer T4U, AC1300 WLAN USB adapter 1273492 TP-Link Archer T4U, AC1300 WLAN USB adapter
Model: Archer T4U Sučelje: USB 3.0 Standard: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Antena: Omni Directional Prijenos podataka: 5GHz 11ac: Up to 867Mbps(dynamic) ...
169,00 kn
Dobavljivo
PLANET WDL-U601AC bežični micro USB adapter 2.4G/5G Dual Band 433Mbps 1290922 PLANET WDL-U601AC bežični micro USB adapter 2.4G/5G Dual Band 433Mbps
Key Features - 2.4GHz and 5GHz Dual Band wireless connectivity - Complies with IEEE 802.11a/n/ac and IEEE 802.11/b/g/n standard - 5GHz band support to optimize HD video streaming and online gaming - B...
170,00 kn
Dobavljivo
MikroTik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode, S-31DLC20D 1270826 MikroTik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode, S-31DLC20D
MikroTik SFP module S-31DLC20D, a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM, Units are tested and compatible with RB260GS,RB...
173,00 kn
Dobavljivo
USB bežični adapter D-Link DWA-182 0130743 USB bežični adapter D-Link DWA-182
Sučelje : WLAN Interno : N Težina : 20.5 g Certifikacija : FCC B, IC Wi-Fi standarde : 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n Podržani sigurnosni algoritmi : WPA, WPA2 Opseg relativne vlažnosti pri ...
199,00 kn
Dobavljivo