Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter 0130701 Akcija TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter
Networking Type:Network Adapter Wi-Fi Support:Yes Local Area Network Architecture:Wireless Interface:USB Networking Form Factor:External Data Link Protocol Supports:IEEE 802.11b/g/n Data Bit Rat...
50,00 kn
Raspoloživo
Mrežna kartica adapter USB2.0, D-LINK DWA-121, 802.11b/g/n, nano adapter, za bežičnu mrežu 0130656 Mrežna kartica adapter USB2.0, D-LINK DWA-121, 802.11b/g/n, nano adapter, za bežičnu mrežu
WIRELESS LAN 802.11n Wireless N, USB
51,00 kn
Dobavljivo
USB Wirless adapter TP-Link TL-WN821N 300Mbps (2.4Ghz), 802.11n/g/b 0130617 USB Wirless adapter TP-Link TL-WN821N 300Mbps (2.4Ghz), 802.11n/g/b
Features - Provides two methods of operation: Infrastructure and Ad-Hoc - Adopts MIMO technology for wireless rates of up to 300Mbps - Adopts CCA technology which automatically avoids channel conflict...
63,00 kn
Dobavljivo
USB Wireless adapter D-Link DWA-131 0130571 USB Wireless adapter D-Link DWA-131
Sučelje : USB 2.0 Težina : 3.1 g Certifikacija : FCC Class B\nIC\nWi-Fi\nCE\nC-Tick Podržani sigurnosni algoritmi : WEP, WPA & WPA2, WPS, PBC/PIN Opseg relativne vlažnosti pri radu : 10 - 90 % Sugl...
71,00 kn
Dobavljivo
Mrežna kartica adapter USB2.0, TP-LINK TL-WN722N, 802.11b/g, za bežičnu mrežu 0130631 Akcija Mrežna kartica adapter USB2.0, TP-LINK TL-WN722N, 802.11b/g, za bežičnu mrežu
Hardware Features - Interface: USB2.0 - Button: QSS Push Button/Software - Anetnna Type: Detachable Omni Directional - Antenna gain: 4dBi - Dimensions (W×D×H): 93.5×26×11mm Wireless Features - Wirele...
72,00 kn
Raspoloživo
TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode 0130732 TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode
TP-Link TL-WN823N, Wireless USB mini adapter 300 Mbps, SoftAP Mode
74,00 kn
Dobavljivo
Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano 1274130 Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano
Asus USB-N10 NANO, Wireless-N150 USB Nano Adapter, Software AP function for securely sharing an internet connection wirelessly, Auto-off function to save power on the go, Support the newest Window 8 a...
76,00 kn
Dobavljivo
Wireless adapter TP-Link TL-WN781ND 150Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1 detachable antenna, PCIex 0130612 Wireless adapter TP-Link TL-WN781ND 150Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1 detachable antenna, PCIex
Features - Adopts Align technology, with transmit speed up to 150Mbps - Provides PCI Express connector having a wider compatibility with any standard PCI Express slot - Supports QSS function, complyin...
81,00 kn
Dobavljivo
Network Card TP-LINK TL-WN751ND (PCI, Wireless, 150Mbps, IEEE 802.11b/g/n) Retail 0130676 Network Card TP-LINK TL-WN751ND (PCI, Wireless, 150Mbps, IEEE 802.11b/g/n) Retail
Network Card TP-LINK TL-WN751ND ( PCI, Wireless, 150Mbps, IEEE 802.11b/g/n) Retail
85,00 kn
Na upit
PCI -express bežični adapter Asus PCE-N10 0130744 PCI -express bežični adapter Asus PCE-N10
Network StandardIEEE 802.11 b/g/n InterfacePCI Express Antenna1 x R SMA Antenna Operating Frequency2.4GHz Operation Channel11 for N. America, 14 Japan, 13 Europe (ETSI) Data Rate802.11 b/g/n : downlin...
87,00 kn
Dobavljivo
USB bežični adapter D-Link DWA-127 0130668 USB bežični adapter D-Link DWA-127
DWA-127, Wireless N 802.11n Wireless N USB Adapter,802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. Do 150Mbps. Rotirajuća antena, koja omogučava veći domet bežičnog signala. WPS enkripcija
89,00 kn
Dobavljivo
TP-Link bežični USB adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 2× fiksna antena WN822N 0130640 Akcija TP-Link bežični USB adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 2× fiksna antena WN822N
NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi
92,00 kn
Raspoloživo
Wireless adapter Asus USB-N13 0130741 Wireless adapter Asus USB-N13
USB-N13, bežični, USB, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka integrirana antena
92,00 kn
Na upit
Mrežna kartica Digitus DN-70542 Tiny Wireless 300N, USB 1288592 Mrežna kartica Digitus DN-70542 Tiny Wireless 300N, USB
High-speed data rate with up to 300Mbps, Complies with 2.4GHz 802.11n and downwards compatible with IEEE 802.11g/b standards, Standards: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, Frequency Range: 2.4
101,00 kn
Na upit
Edimax EW-7711UAn v2, WLAN USB adapter, 3 dBi antena 1277442 Edimax EW-7711UAn v2, WLAN USB adapter, 3 dBi antena
Model:: Edimax 7711UAn v2 Sučelje: 1x USB 1.0/2.0 Type A Prijenos podataka:: 11b: 1/2/5.5/11Mbps 11g: 6/9/12/24/36/48/54Mbps 11n (20MHz): MCS0-7 (up to 72Mbps) 11n (40MHz): MCS0-7 (up to 150Mbps)...
107,00 kn
Na upit
TP-Link TL-WN881ND, 300Mbps Wireless N 802.11b g n PCI Express Adapter 0130756 TP-Link TL-WN881ND, 300Mbps Wireless N 802.11b g n PCI Express Adapter
Model: TP-Link TL-WN881ND Sučelje: PCI Express(x1) Antena: Detachable Omni Directional (RP-SMA) Pojačanje: 2dBi Prijenos podataka: 11n: Do 300Mbps(dynamic) 11g: Do 54Mbps(dynamic) 11b: Do 11Mbps...
107,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-WN851ND Wireless N PCI Adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, Atheros, 2T/2R, with 2 detachable antennas 0130672 TP-Link TL-WN851ND Wireless N PCI Adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, Atheros, 2T/2R, with 2 detachable antennas
HARDWARE FEATURES - Interface: 32-bit PCI - Dimensions (W×D×H): 133×121×22 mm - Antenna Type: Omni Directional, Detachable (RP-SMA) - Antenna Gain: 2×2dBi WIRELESS FEATURES - Wireless Standard...
108,00 kn
Dobavljivo
D-Link micro USB bežični adapter DWA-171 1271655 D-Link micro USB bežični adapter DWA-171
DWA-171, Wireless AC Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, brzina do 433 Mbps na 5Ghz, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8...
114,00 kn
Dobavljivo
TP-Link AC600 Wireless Dual Band USB Adapter 1277622 TP-Link AC600 Wireless Dual Band USB Adapter
TP-Link Archer T2U, AC600 Wireless Dual Band USB Adapter, 600Mbps (433Mbps wireless speeds over 5GHz band or 150Mbps over the 2.4GHz band) wireless speed with 802.11ac, Selectable Dual Band connection...
115,00 kn
Dobavljivo
MikroTik Multi Mode SFP module 550m, 1.25G, S-85DLC05D 1270825 MikroTik Multi Mode SFP module 550m, 1.25G, S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D, 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB201...
123,00 kn
Dobavljivo
Netgear N300 Wireless USB Mini Adapter - 300Mbits. WNA3100M-100PES 1323062 Netgear N300 Wireless USB Mini Adapter - 300Mbits. WNA3100M-100PES
N300 Wireless USB Mini Adapter - 300Mbits.
132,00 kn
Dobavljivo
Asus USB-N14 2,4GHz Wireless-N300 USB WiFi Adapter 1284551 Asus USB-N14 2,4GHz Wireless-N300 USB WiFi Adapter
Network Standard IEEE 802.11 b/g/n Interface USB 2.0 Antenna 2 x R SMA Antenna Operating Frequency 2.4GHz Product Segment N300 complete networking; 300Mbps Data Rate 802.11 b/g/n : downlink up to 300M...
141,00 kn
Na upit
Wirless adapter MIK-R52NM, MikroTik R52nM Atheros miniPCI 802.11a b g n (MMCX), The RouterBOARD R52n-M miniPCI netwo 0130653 Akcija Wirless adapter MIK-R52NM, MikroTik R52nM Atheros miniPCI 802.11a b g n (MMCX), The RouterBOARD R52n-M miniPCI netwo
MIK-R52NM, MikroTik R52nM Atheros miniPCI 802.11a b g n (MMCX), The RouterBOARD R52n-M miniPCI network adapter provides leading 802.11a b g n performance in both 2GHz and 5GHz bands, supporting up to ...
149,00 kn
Raspoloživo
D-Link micro USB bežični adapter DWA-172 1275614 D-Link micro USB bežični adapter DWA-172
DWA-172, Wireless AC 600 Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8, rotirajuča antena 90' ...
149,00 kn
Dobavljivo
MikroTik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode, S-31DLC20D 1270826 MikroTik SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode, S-31DLC20D
MikroTik SFP module S-31DLC20D, a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM, Units are tested and compatible with RB260GS,RB...
162,00 kn
Dobavljivo