Mobitel Samsung Galaxy J3 (2016), SM-J320FN, crni
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Samsung Galaxy J3 (2016), SM-J320FN, crni
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1294557 |
| Kataloški broj: | SM-J320FZKNSEE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
5,0", 1280*720, 8,0/5,0 MPix, 1,5 Ghz Quad Core, 1,5GB RAM, 138g, 8GB, microSD slot up to 128 GB, 2.600mAh
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
Kliknite za više informacija o proizvodu
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 19,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 4,5" |
| Rezolucija zaslona: | 1280x720 |
| RAM: | 1,5 GB |
| Interna memorija: | 8 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Tip OS: | v5.1.1 (Lollipop) |
| Stražnja kamera [MP]: | 8 |
| Prednja kamera [MP]: | 5 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 2.600 |
| Izgled | |
| Boja: | Crna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0