Mobitel Smartphone Apple iPhone 6 Grey 64GB EU
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Apple iPhone 6 Grey 64GB EU
| Proizvođač: | Apple |
| Šifra: | 1307505 |
| Kataloški broj: | APP-005 |
| Jamstvo: | 12 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Apple iPhone 6 Grey 64GB EU, as NEW, factory refurbished by Apple, 12 mjeseca jamstvo, no earphones
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 4,7" |
| Rezolucija zaslona: | 1334x750 |
| RAM: | 1 GB |
| Interna memorija: | 64 GB |
| Memorijsko proširenje: | nema |
| OS: | iOS |
| Tip OS: | iOS 8 |
| Dual sim: | Ne |
| Stražnja kamera [MP]: | 8 |
| Prednja kamera [MP]: | 1,2 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 1.810 |
| Izgled | |
| Boja: | Siva |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0