Mobitel Smartphone Apple iPhone SE, 4", 32GB, rozi
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Apple iPhone SE, 4", 32GB, rozi
| Proizvođač: | Apple |
| Šifra: | 1310643 |
| Kataloški broj: | mp852al/a, mp852cm/a |
| Jamstvo: | 12 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Proizvođač
Apple
Tip mobitela
Smartphone
Dizajn mobitela
Klasični
Boja
Ružičasta
Operativni sustav
iOS
Tip procesora
A9 sa 64-bitnom arhitekturom ugrađeni koprocesor M9 za obradu pokreta
2G Mreža
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Mreža
HSPA
4G Mreža
LTE
Unos podataka
Ekran osjetljiv na dodir
Vibracija
Vibracija
Tip displeja
TFT LCD, višedodirni zaslon
Broj boja
16 milijuna
Razlučivost
640 x 1136 Pixel
Veličina displeja
4,0 inč(a)
Tip Ringtonova
Vlastiti tonovi
Veličina imenika
Ovisno o raspoloživoj memoriji
Zapisi o pozivima
Evidencija biranih, primljenih i propuštenih poziva
Interna memorija
32,00 GB
Veličina RAM Memorije
2,00 GB
Podržane memorijske kartice
Nema utor za memorijske kartice
GPRS
GPRS
EDGE
EDGE
3G
HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps
Bežična tehnologija
Wi-Fi
Bluetooth
NFC
USB
USB kabel s Lightning priključkom
Tipovi poruka
iMessage, SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email
Browser
HTML5
Handsfree
Handsfree
Player formati
MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player, MP4/H.264 player
GPS
A-GPS, GLONASS
Tip kamere
Ugrađena kamera
Razlučivost kamere
12,0 MegaPixel
Bljeskalica
LED bljeskalica
Mogućnosti kamere
iSight kamera
12-megapikselna iSight kamera s pikselima veličine 1,22 µ
Live Photos
Autofokus s Focus Pixels tehnologijom
True Tone Flash
Panorama (do 63 megapiksela)
Automatski HDR za fotografije
Upravljanje ekspozicijom
Uzastopno snimanje
Snimanje pomoću tajmera
Promjer objektiva f/2,2
Leća od pet elemenata
Hibridni IC filter
Senzor za pozadinsko osvjetljenje (BSI)
Poklopac leće od kristala safira
Automatska stabilizacija slike
Poboljšano lokalno mapiranje tona
Poboljšano reduciranje šuma
Prepoznavanje lica
Geografsko označavanje fotografija
FaceTime HD kamera
1,2-megapikselne fotografije
Videosnimanje u HD rezoluciji od 720p
Retina Flash
Promjer objektiva f/2,4
Automatski HDR za fotografije
Senzor za pozadinsko osvjetljenje (BSI)
Upravljanje ekspozicijom
Poboljšano lokalno mapiranje tona
Prepoznavanje lica
Snimanje pomoću tajmera
Uzastopno snimanje
Tip baterije
Neizmjenjiva Li-Ion baterija
Kapacitet baterije
1624 mAh
Stand-By vrijeme
240,00 sat(i)
Vrijeme razgovora
14,00 sat(i)
Kod proizvođača
iPhone SE
Visina
123,80 mm
Širina
58,60 mm
Debljina
7,60 mm
Neto težina
113,00 g
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 4" |
| Rezolucija zaslona: | 1136x640 |
| RAM: | 2 GB |
| Interna memorija: | 32 GB |
| Memorijsko proširenje: | nema |
| OS: | iOS |
| Tip OS: | iOS 9 |
| Dual sim: | Ne |
| Stražnja kamera [MP]: | 12 |
| Prednja kamera [MP]: | 1,2 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 1.624 |
| Izgled | |
| Boja: | Roza |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0