Mobitel Smartphone Huawei P9 Lite 2017 DS, 5.2" IPS multitouch FHD, OctaCore Kirin 655 2.1GHz & 1.7GHz, 3GB RAM, 16GB Flash, Dual SIM, microSD, WiFi, 4G LTE, Android 6.0, bijeli
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Huawei P9 Lite 2017 DS, 5.2" IPS multitouch FHD, OctaCore Kirin 655 2.1GHz & 1.7GHz, 3GB RAM, 16GB Flash, Dual SIM, microSD, WiFi, 4G LTE, Android 6.0, bijeli
| Proizvođač: | Huawei |
| Šifra: | 1320818 |
| Kataloški broj: | |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Opis je u izradi, do tada informacije možeš potražiti na stranicama proizvođača prema kataloškom broju.
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 19,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 5,2" |
| Rezolucija zaslona: | 1280x720 |
| RAM: | 3 GB |
| Interna memorija: | 16 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Tip OS: | v7.0 (Nougat) |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: | 13 |
| Prednja kamera [MP]: | 5 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 3.020 |
| Izgled | |
| Boja: | Bijela |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0