Mobitel Smartphone Samsung Galaxy A8 A530F DS zlatni
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Samsung Galaxy A8 A530F DS zlatni
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1310506 |
| Kataloški broj: | SM-A530FZDDSEE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
5,6" FHD+, 1080*2220 Super AMOLED, DualSIM, Octa Core (2,2GHz Dual + 1,6GHz Hexa), Prednja: Dual 16MP FF (F1.9) + 8MP (F1.9), Stražnja: 16MP PDAF (F1.7), 4,0 GB RAM, 32GB, LTE, microSD slot up to 256 GB, 3,000mAh, Android 7.1.1, IP68, BT 5
5,6" FHD+, 1080*2220 Super AMOLED, DualSIM, Octa Core (2,2GHz Dual + 1,6GHz Hexa), Prednja: Dual 16MP FF (F1.9) + 8MP (F1.9), Stražnja: 16MP PDAF (F1.7), 4,0 GB RAM, 32GB, LTE, microSD slot up to 256 GB, 3,000mAh, Android 7.1.1, IP68, BT 5.0, USB Type C AFC, NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 35,00 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 5,6" |
| Rezolucija zaslona: | 2220x1080 |
| RAM: | 4 GB |
| Interna memorija: | 32 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Tip OS: | v7.1.1 (Nougat) |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: | 16 |
| Prednja kamera [MP]: | 16 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 3.000 |
| Izgled | |
| Boja: | Zlatna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0