Samsung Galaxy S22+, 5G 8/256GB Black
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Samsung Galaxy S22+, 5G 8/256GB Black
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1372951 |
| Kataloški broj: | SM-S906BZKGEUE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
OS: Android 12
Procesor: OctaCore
CPU model: 1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510
Chipset: Exynos 2200 (4 nm)
GPU model: Xclipse 920
Memorija (RAM): 8 GB
Memorija za pohranu (GB): 256 GB
Ekran: 6.6" FHD+, Amoled2x, 120Hz, 1080 x 2340
Kamera zadnja: 50 + 12 + 10 MP
Kamera prednja: 10 MP
3.5mm: n/a
Bluetooth: Da
WiFi Standard: 802.11 b/g/n/ac/6
GPS: da
NFC: da
MicroSD uto: n/a
Vrsta SIM-a: Nano SIM
Dual SIM: Da
Dimenzije [mm]: 157.4 x 75.8 x 7.6
Masa [g]: 195
Boja: crna
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 100,00 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 6,6" |
| Rezolucija zaslona: | 2340x1080 |
| RAM: | 8 GB |
| Interna memorija: | 256 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: |
50 12 |
| Prednja kamera [MP]: | 10 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 4.500 |
| Izgled | |
| Boja: | Crna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0