Smartphone SAMSUNG Galaxy A12 A125F, 6,5", 4GB, 64GB, Android 10, crni
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Smartphone SAMSUNG Galaxy A12 A125F, 6,5", 4GB, 64GB, Android 10, crni
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1345431 |
| Kataloški broj: | A125F SD Black |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
"Nano-SIM, dual stand-by
OS: Android 10
Zaslon: 6.5'' PLS IPS / 720 x 1600 px
Chipset: Mediatek MT6765 Helio P35
Procesor: Octa-core (4x2.35 GHz Crotex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
Memorija: 64 GB / microSDXC
RAM: 4 GB
Kamera: stražnja – 48 MP, 5 MP, 2 MP, 2 MP / prednja – 8 MP
Senzori: Accelerometer, Fingerprint (side-mounted)
Povezivost: Wi-Fi - 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
USB Type-C 2.0
Bluetooth 5.0
Baterija: 5000 mAh
Fast charging 15W
Dimenzije: 164 x 75.8 x 8.9 mm
Težina: 205 g"
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 19,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 6,5" |
| Rezolucija zaslona: | 1600x720 |
| RAM: | 4 GB |
| Interna memorija: | 64 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Dual sim: | Ne |
| Stražnja kamera [MP]: |
2 5 48 |
| Prednja kamera [MP]: | 8 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 5000 |
| Izgled | |
| Boja: | Crna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0