Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
NFO Adapter SC APC, SM, Simplex 1351943 NFO Adapter SC APC, SM, Simplex
NFO Adapter SC APC, SM, Simplex
3,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex 1351950 NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex
NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex
3,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex 1351948 NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex
NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex
3,00 kn
Dobavljivo
Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OS2, Z 1364427 Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OS2, Z
4,00 kn
Dobavljivo
Opt. blenda za LC duplex/SC simplex/E2000 simplex adapter, crna 1321271 Opt. blenda za LC duplex/SC simplex/E2000 simplex adapter, crna
dust cover for SC simplex holes • Material: black plastic
4,00 kn
Dobavljivo
Opt. blenda za SC duplex adapter, crna 1321272 Opt. blenda za SC duplex adapter, crna
4,00 kn
Dobavljivo
Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM3, PB 1364425 Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM3, PB
- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling - 2× SC / 2× SC socket - For installation or extension of fiber optic cables - High quality plastic housing (aqua) - Guide s...
5,00 kn
Dobavljivo
Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM4, PB 1364426 Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM4, PB
- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling - 2× SC / 2× SC socket - For installation or extension of fiber optic cables - High quality plastic housing (violet) - Guide...
5,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter SC APC, SM, Duplex 1351942 NFO Adapter SC APC, SM, Duplex
NFO Adapter SC APC, SM, Duplex
5,00 kn
Dobavljivo
NFO Protective Caps SC Duplex 1351951 NFO Protective Caps SC Duplex
NFO Protective Caps - SC Duplex
5,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter SC, MM, OM4, Duplex 1351949 NFO Adapter SC, MM, OM4, Duplex
NFO Adapter SC, MM, OM4, Duplex
6,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter SC UPC, SM, Duplex 1351947 NFO Adapter SC UPC, SM, Duplex
NFO Adapter SC UPC, SM, Duplex
7,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC simplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, plavi 1321266 Opt. adapter SC simplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, plavi
7,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige 1321261 Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige
Fiber Adapter SC Duplex Multi Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Beige (OM1/2)
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM3, ceramic sleeve, aqua 1321262 Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM3, ceramic sleeve, aqua
Fiber Adapter SC Duplex Multi Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Aqua (OM3)
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM4, ceramic sleeve, violet 1321263 Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, multimode OM4, ceramic sleeve, violet
Fiber Adapter SC Duplex Multi Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Violett (OM4)
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC simplex Ž/Ž, multimode, ceramic sleeve, beige 1321265 Opt. adapter SC simplex Ž/Ž, multimode, ceramic sleeve, beige
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter ST simplex Ž/Ž, multimode, ceramic sleeve, metal housing 1321269 Opt. adapter ST simplex Ž/Ž, multimode, ceramic sleeve, metal housing
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter ST simplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, metal housing 1321270 Opt. adapter ST simplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, metal housing
8,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, singlemode OS2, plavi 1321264 Opt. adapter SC duplex Ž/Ž, singlemode OS2, plavi
Fiber Adapter SC Duplex Single Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Blue (OS1/2)
10,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige 1321258 Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige
Fiber Adapter LC Duplex Multi Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Beige (OM1/2)
12,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, aqua 1321259 Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, aqua
Fiber Adapter LC Duplex Multi Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Aqua (OM3)
12,00 kn
Dobavljivo
Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, plavi 1321260 Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, plavi
Fiber Adapter LC Duplex Single Mode • Plastic housing with flange • With ceramic sleeve • Color: Blue (OS1/2)
12,00 kn
Dobavljivo
NFO Adapter LC MM OM4 Duplex 1351938 NFO Adapter LC MM OM4 Duplex
NFO Adapter - LC, MM, OM4, Duplex
12,00 kn
Dobavljivo
Roline VALUE optički adapter LC četverostruki, OS2, Z 1364424 Roline VALUE optički adapter LC četverostruki, OS2, Z
- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling - 4× LC / 4× LC socket - For installation or extension of fiber optic cables - High quality plastic housing (blue) - Guide s...
12,00 kn
Dobavljivo