Glačalo Gorenje SIH2200BLC
Proizvođač: Gorenje
Šifra: 1396764
Kataloški broj: SIH2200BLC
Jamstvo: 24
Raspoloživost: Dobavljivo (Dobavljivo)
isporuka 1-2 radnih dana
Načini plaćanja online
Popust 10%
Transakcijski račun
Popust 9%
MasterCard, Visa, Kriptovalute
Popust 8%
Maestro
Popust 6%
Union, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
Diners, ZABA Master/Visa 2-6 rata, ERSTE Master/Visa/Maestro 2-6 rata
Popust 4%
Diners 2-12 rata, PBZ Visa Inspire/Maestro 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ZABA Master/Visa 7-12 rata
Popust 2%
Načini plaćanja u trgovini
Popust 10%
Novčanice
Popust 9%
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 7%
PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 6%
RBA Master/Visa 2-12 rata
Popust 5%
Popust 4%
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ERSTE Maestro/Visa/Master 9-12 rata
Popust 2%
-10% za gotovinu
*Za prikaz cijena sa popustom (-10%) kliknite ovdje
AntiCalc sustav
Efikasan sistem uklanjanja kamenca. Jednostavan i učinkovit način da se kamenac udalji od željeza.
Prošireni domet
Rotirajući priključni kabel
SelfClean - samočišćenje
TEHNIČKE KARAKTERSTIKE
Učinkovitost
Snaga grijača: 2200 W
Zapremnina rezervoara za vodu : 0.3 l
Stupnjevi namještanja pare: 3
Regulator ispusta pare (g/min): 30
Ispust pare na mah (g/min): 90
Upravljanje
Podešavanje temperature: Analogni
Indikator rada za savršenu kontrolu: Narančasta
Pokazivač temperature: Da
Kontrolno svjetlo niske razine vode :Da
Karakteristike
Površina za glačanje :Keramika
Sustav protiv nakupljanja kamenca za duži životni vijek glačala: Da
Sustav protiv kapanja :Da
Funkcija samočišćenja: Da
Okomito ispuštanje pare za osjetljive tkanine: Da
Suho glačanje: Da
Glačanje suhom parom: Da
Funkcija prskanja s usmjerivačem: Da
Okretanje priključnog kabela: 360 °
Otvor za punjenje s poklopcem: Standardno
Sigurnosni sustavi
Automatsko isključivanje: Da
Sigurnosni sustav: Dvostruki sigurnosni sustav omogućava potpuno bezbrižnu uporabu
Neovisna trostruka zaštita: Da
Dodaci
Posuda za dolijevanje vode: Da
Tehnički podaci
Dužina priključnog kabela: 2500 mm
Širina proizvoda: 133 mm
Visina proizvoda: 145 mm
Dubina proizvoda: 320 mm
Širina zapakiranog proizvoda: 125 mm
Visina zapakiranog proizvoda: 165 mm
Dubina zapakiranog proizvoda: 313 mm
Za odabrani proizvod nije definirana specifikacija.
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.
Glačalo Gorenje SIH2200BLC Glačalo Gorenje SIH2200BLC Izdašan spremnik od 280 ml minimalizira potrebu za punjenjem. Upotrijebit ćete manje vremena i više uživati ??u učinkovitom iskustvu glačanja. <strong>AntiCalc sustav</strong> Efikasan sistem uklanjanja kamenca. Jednostavan i učinkovit način da se kamenac udalji od željeza. <strong>Prošireni domet</strong> Priključni kabel duljine 2,5 m za veću udobnost. Jednostavno se možete premjestiti iz jednog kuta sobe u drugi i pronaći udobno mjesto za glačanje. Prošireni priključni kabel omogućit će vam gledanje televizije ili praćenje događaja, čak i dok obavljate kućanske poslove. <strong>Rotirajući priključni kabel</strong> Rotacija 360° za sigurno i iskustvo bez imalo napora. Naći ćete spojni kabel smješten centralno na glačalu, koji se jednostavno okreće u bilo kojem smjeru. Rotacija od 360 ° pomoći će vam da rotirate, glačate lijevom ili desnom rukom ili napravite zaokret. Vaše iskustvo glačanja bit će sigurno i bez napora. <strong>SelfClean - samočišćenje</strong> Produžava upotrebni vek vaše pegle. Ova izuzetno važna funkcija produžuje vijek trajanja i poboljšava učinkovitost vašeg glačala. Ostavite da se glačalo zagrije na visoku temperaturu i pritisnite gumb "samočišćenje". Na vrućoj površini iznutra će se ispustiti velika količina vode kako bi se iz vode uklonili kamenac ili prljavština. Ako je potrebno, ponavljajte ovaj postupak dok voda koja se pušta kroz mlaznice ne bude savršeno čista. <strong>TEHNIČKE KARAKTERSTIKE</strong> <strong>Učinkovitost</strong> Snaga grijača: 2200 W Zapremnina rezervoara za vodu : 0.3 l Stupnjevi namještanja pare: 3 Regulator ispusta pare (g/min): 30 Ispust pare na mah (g/min): 90 <strong>Upravljanje</strong> Podešavanje temperature: Analogni Indikator rada za savršenu kontrolu: Narančasta Pokazivač temperature: Da Kontrolno svjetlo niske razine vode :Da <strong>Karakteristike</strong> Površina za glačanje :Keramika Sustav protiv nakupljanja kamenca za duži životni vijek glačala: Da Sustav protiv kapanja :Da Funkcija samočišćenja: Da Okomito ispuštanje pare za osjetljive tkanine: Da Suho glačanje: Da Glačanje suhom parom: Da Funkcija prskanja s usmjerivačem: Da Okretanje priključnog kabela: 360 ° Otvor za punjenje s poklopcem: Standardno <strong>Sigurnosni sustavi</strong> Automatsko isključivanje: Da Sigurnosni sustav: Dvostruki sigurnosni sustav omogućava potpuno bezbrižnu uporabu Neovisna trostruka zaštita: Da <strong> Dodaci</strong> Posuda za dolijevanje vode: Da <strong>Tehnički podaci</strong> Dužina priključnog kabela: 2500 mm Širina proizvoda: 133 mm Visina proizvoda: 145 mm Dubina proizvoda: 320 mm Širina zapakiranog proizvoda: 125 mm Visina zapakiranog proizvoda: 165 mm Dubina zapakiranog proizvoda: 313 mm <table style="border:none;width:60%"></table>