Glačalo Gorenje SIH2200RBC
Proizvođač: Gorenje
Šifra: 1389513
Kataloški broj: SIH2200RBC
Jamstvo: 24
Raspoloživost: Dobavljivo (Dobavljivo)
isporuka 5-8 radnih dana
Načini plaćanja online
Popust 10%
Transakcijski račun
Popust 9%
MasterCard, Visa, Kriptovalute
Popust 8%
Maestro
Popust 6%
Union, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
Diners, ZABA Master/Visa 2-6 rata, ERSTE Master/Visa/Maestro 2-6 rata
Popust 4%
Diners 2-12 rata, PBZ Visa Inspire/Maestro 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ZABA Master/Visa 7-12 rata
Popust 2%
Načini plaćanja u trgovini
Popust 10%
Novčanice
Popust 9%
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 7%
PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 6%
RBA Master/Visa 2-12 rata
Popust 5%
Popust 4%
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ERSTE Maestro/Visa/Master 9-12 rata
Popust 2%
-10% za gotovinu
*Za prikaz cijena sa popustom (-10%) kliknite ovdje
Tehnicke karakteristike
Opcenito
Vrsta uredaja Parno glacalo
Ucinkovitost
Snaga grijaca 2200 W
Zapremnina rezervoara za vodu 0.3 l
Stupnjevi namještanja pare 3
Regulator ispusta pare (g/min) 30
Ispust pare na mah (g/min) 90
Upravljanje
Podešavanje temperature Analogni
Indikator rada za savršenu kontrolu Narancasta
Pokazivac temperature Da
Kontrolno svjetlo niske razine vode Da
Karakteristike
Površina za glacanje Keramika
Sustav protiv nakupljanja kamenca za duži životni vijek glacala Da
Sustav protiv kapanja Da
Funkcija samocišcenja Da
Okomito ispuštanje pare za osjetljive tkanine Da
Suho glacanje Da
Glacanje suhom parom Da
Funkcija prskanja s usmjerivacem Da
Okretanje prikljucnog kabela 360 °
Otvor za punjenje s poklopcem Standardno
Sigurnosni sustavi
Automatsko iskljucivanje Da
Sigurnosni sustav Dvostruki sigurnosni sustav omogucava potpuno bezbrižnu uporabu
Neovisna trostruka zaštita Da
Dodaci
Posuda za dolijevanje vode Da
Tehnicki podaci
Dužina prikljucnog kabela 2500 mm
Širina proizvoda 133 mm
Visina proizvoda 145 mm
Dubina proizvoda 320 mm
Širina zapakiranog proizvoda 125 mm
Visina zapakiranog proizvoda 165 mm
Dubina zapakiranog proizvoda 313 mm
EAN kod 3838782404672
Za odabrani proizvod nije definirana specifikacija.
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.
Glačalo Gorenje SIH2200RBC Glačalo Gorenje SIH2200RBC <strong>Tehnicke karakteristike</strong> <strong>Opcenito</strong> Vrsta uredaja Parno glacalo <strong>Ucinkovitost</strong> Snaga grijaca 2200 W Zapremnina rezervoara za vodu 0.3 l Stupnjevi namještanja pare 3 Regulator ispusta pare (g/min) 30 Ispust pare na mah (g/min) 90 <strong>Upravljanje</strong> Podešavanje temperature Analogni Indikator rada za savršenu kontrolu Narancasta Pokazivac temperature Da Kontrolno svjetlo niske razine vode Da <strong>Karakteristike</strong> Površina za glacanje Keramika Sustav protiv nakupljanja kamenca za duži životni vijek glacala Da Sustav protiv kapanja Da Funkcija samocišcenja Da Okomito ispuštanje pare za osjetljive tkanine Da Suho glacanje Da Glacanje suhom parom Da Funkcija prskanja s usmjerivacem Da Okretanje prikljucnog kabela 360 ° Otvor za punjenje s poklopcem Standardno <strong>Sigurnosni sustavi</strong> Automatsko iskljucivanje Da Sigurnosni sustav Dvostruki sigurnosni sustav omogucava potpuno bezbrižnu uporabu Neovisna trostruka zaštita Da <strong>Dodaci</strong> Posuda za dolijevanje vode Da <strong>Tehnicki podaci </strong> Dužina prikljucnog kabela 2500 mm Širina proizvoda 133 mm Visina proizvoda 145 mm Dubina proizvoda 320 mm Širina zapakiranog proizvoda 125 mm Visina zapakiranog proizvoda 165 mm Dubina zapakiranog proizvoda 313 mm EAN kod 3838782404672<table style="border:none;width:60%"></table>