LC-Power LC-CF-120-ARGB-KIT, crni, 3 pack
Proizvođač: LC Power
Šifra: 1447712
Kataloški broj: LC-CF-120-ARGB-KIT-B
Jamstvo: 24
Raspoloživost: Dobavljivo (Dobavljivo)
isporuka 1-2 radnih dana
Načini plaćanja online
Popust 10%
Transakcijski račun
Popust 9%
MasterCard, Visa, Kriptovalute
Popust 8%
Maestro
Popust 6%
Union, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
Diners, ZABA Master/Visa 2-6 rata, ERSTE Master/Visa/Maestro 2-6 rata
Popust 4%
Diners 2-12 rata, PBZ Visa Inspire/Maestro 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ZABA Master/Visa 7-12 rata
Popust 2%
Načini plaćanja u trgovini
Popust 10%
Novčanice
Popust 9%
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 7%
PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 6%
RBA Master/Visa 2-12 rata
Popust 5%
Popust 4%
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ERSTE Maestro/Visa/Master 9-12 rata
Popust 2%
Odabrali ste prikaz cijena za gotovinsko plaćanje - prikaži MPC
Model: LC-CF-120-ARGB-KIT-B ventilator
Protočnost zraka: 40.94 CFM (± 10 %)
Brzina vrtnje: 600 - 1600 rpm (± 10 %)
Namjena: Ventilatori za ugradnju u računala ili na hladnjak
Buka: 27.2 dB(A) max.
Dimenzije: 120 x 120 x 25 mm
Dimenzije 12 VDC ventilatora: 120 x 120 x 25 mm
Struja: 12V DC
Sučelje: 4-pin PWM / 3-pin ARGB
Napomena: Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje.
Osnovne karakteristike
Promjer [mm]: 120
Okretaja [rpm]: 1600
Boja: Crna
LED: ARGB
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.
LC-Power LC-CF-120-ARGB-KIT, crni, 3 pack LC-Power LC-CF-120-ARGB-KIT, crni, 3 pack Model: LC-CF-120-ARGB-KIT-B ventilator Protočnost zraka: 40.94 CFM (± 10 %) Brzina vrtnje: 600 - 1600 rpm (± 10 %) Namjena: Ventilatori za ugradnju u računala ili na hladnjak Buka: 27.2 dB(A) max. Dimenzije: 120 x 120 x 25 mm Dimenzije 12 VDC ventilatora: 120 x 120 x 25 mm Struja: 12V DC Sučelje: 4-pin PWM / 3-pin ARGB Napomena: Više detalja o proizvodu možete pogledati <a href="https://www.lc-power.com/en/lc-cf-120-argb-kit-b/" target="_blank">ovdje.</a><table style="border:none;width:60%"></table>