moto g56 5G 256GB (Dazzling Blue, Android 15, 8 GB)
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili moto g56 5G 256GB (Dazzling Blue, Android 15, 8 GB)
| Proizvođač: | Motorola |
| Šifra: | 1459837 |
| Kataloški broj: | PB7Y0029SE |
| Jamstvo: | 12 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
moto g56 5G 256GB (Dazzling Blue, Android 15, 8 GB)
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 6,72" |
| Rezolucija zaslona: | 2400x1080 |
| RAM: | 8 GB |
| Interna memorija: | 256 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: |
8 50 |
| Prednja kamera [MP]: | 32 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 5200 |
| Izgled | |
| Boja: | Plava |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0