TP-Link vigi SP9030 Vigi Vigi Intelligent System for Solar Energy 90W Panel 31.2AH/10.8V Battery
Proizvođač: TP-Link
Šifra: 1452123
Kataloški broj: VIGI SP9030
Jamstvo: 24
Raspoloživost: Dobavljivo (Dobavljivo)
isporuka 2-3 radnih dana
Prosječna ocjena: Ocjena 0 0,00 | Glasova: 0
  Ocijeni ovaj proizvod
Načini plaćanja online
Popust 10%
Transakcijski račun
Popust 9%
MasterCard, Visa, Kriptovalute
Popust 8%
Maestro
Popust 6%
Union, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
Diners, ZABA Master/Visa 2-6 rata, ERSTE Master/Visa/Maestro 2-6 rata
Popust 4%
Diners 2-12 rata, PBZ Visa Inspire/Maestro 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ZABA Master/Visa 7-12 rata
Popust 2%
Načini plaćanja u trgovini
Popust 10%
Novčanice
Popust 9%
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 7%
PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 6%
RBA Master/Visa 2-12 rata
Popust 5%
Popust 4%
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ERSTE Maestro/Visa/Master 9-12 rata
Popust 2%
-10% za gotovinu
*Za prikaz cijena sa popustom (-10%) kliknite ovdje
#html-body [data-pb-style=FK4S47K] {justify-content: flex-start;display: flex;flex-direction: column;background-position: left top;background-size: cover;background-repeat: no-repeat;background-attachment: scroll} 90 W photovoltaic plate and 31.2 Ah/10.8 V lithium battery 3 × output door for one -way voltage modular design 5 °/15 °/25 °/35 ° /45 ??° /55 ° Adjustable angles auxiliary heating technology Filling controller with MAXIMAL POWER (MPPT) IP66 resistant weather remote control and easy installation
solar panel (photovoltaic panel) power 90 W 18 V dimensions (L x W x H) 998 × 516 × 30 mm (39 , 3 × 20.3 × 1.2 in) battery lithium auxiliary auxiliary heating da battery capacity 31.2 Ah Voltage 10.8 in max. Output voltage 12.6 V lifetime more than 500 cycles* dimension 242 × 70 × 65 mm (9,5 × 2.8 × 2.6 in) charging conditions • 0 ° C ~ 45 ° C • -30 ° C ~ 45 ° C (with intelligent auxiliary heating) conditions of discharge • -20 ° C ~ 60 ° C • -30 ° C ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ 60 ° C (with intelligent auxiliary heating) angle setting (manual) range 5 °/15 °/25 °/35 °/45 °/55 ° hardware interface • 1 × 10/100 Mbps RJ45 1; Bat Indicator) • Color: Blue software properties load control Yes protection from high and low temperatures Yes protection against excessive discharging Yes energy consumption statistics Yes shows real -time load status yes Display of battery level Yes Choosing time lane da choosing region da storage of schedule Yes remote update of the embedded software da distant restart Yes Local LAN DA charging control -30 ° C ~ 5 ° C account management Yes Remote Reset da remote message push da other certification • CB, dogs (battery) • CE, FCC, VCCI , IP66 package contents • Vigi SP9030 • Guide for quick start • Waterproof cable fittings • mounting accessories box dimensions (W x G x V) 1110 × 615 × 225 mm (43.7 × 24.2 × 8.9 in) weight • Product weight: 15 kg • package weight: 17.5 kg environment • working temperature: -30 ° C-60 ° C (with intelligent auxiliary heating) • Work humidity: 10%~ 90%RH, no condensation
Za odabrani proizvod nije definirana specifikacija.
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.
TP-Link vigi SP9030 Vigi Vigi Intelligent System for Solar Energy 90W Panel 31.2AH/10.8V Battery TP-Link vigi SP9030 Vigi Vigi Intelligent System for Solar Energy 90W Panel 31.2AH/10.8V Battery #html-body [data-pb-style=FK4S47K] {justify-content: flex-start;display: flex;flex-direction: column;background-position: left top;background-size: cover;background-repeat: no-repeat;background-attachment: scroll} 90 W photovoltaic plate and 31.2 Ah/10.8 V lithium battery 3 × output door for one -way voltage modular design 5 °/15 °/25 °/35 ° /45 ??° /55 ° Adjustable angles auxiliary heating technology Filling controller with MAXIMAL POWER (MPPT) IP66 resistant weather remote control and easy installation solar panel (photovoltaic panel) power 90 W 18 V dimensions (L x W x H) 998 × 516 × 30 mm (39 , 3 × 20.3 × 1.2 in) battery lithium auxiliary auxiliary heating da battery capacity 31.2 Ah Voltage 10.8 in max. Output voltage 12.6 V lifetime more than 500 cycles* dimension 242 × 70 × 65 mm (9,5 × 2.8 × 2.6 in) charging conditions • 0 ° C ~ 45 ° C • -30 ° C ~ 45 ° C (with intelligent auxiliary heating) conditions of discharge • -20 ° C ~ 60 ° C • -30 ° C ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ 60 ° C (with intelligent auxiliary heating) angle setting (manual) range 5 °/15 °/25 °/35 °/45 °/55 ° hardware interface • 1 × 10/100 Mbps RJ45 1; Bat Indicator) • Color: Blue software properties load control Yes protection from high and low temperatures Yes protection against excessive discharging Yes energy consumption statistics Yes shows real -time load status yes Display of battery level Yes Choosing time lane da choosing region da storage of schedule Yes remote update of the embedded software da distant restart Yes Local LAN DA charging control -30 ° C ~ 5 ° C account management Yes Remote Reset da remote message push da other certification • CB, dogs (battery) • CE, FCC, VCCI , IP66 package contents • Vigi SP9030 • Guide for quick start • Waterproof cable fittings • mounting accessories box dimensions (W x G x V) 1110 × 615 × 225 mm (43.7 × 24.2 × 8.9 in) weight • Product weight: 15 kg • package weight: 17.5 kg environment • working temperature: -30 ° C-60 ° C (with intelligent auxiliary heating) • Work humidity: 10%~ 90%RH, no condensation<table style="border:none;width:60%"></table>