Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m


Akcija
Najprodavanije
Proizvođač: Transmedia
Šifra: 1305365
Kataloški broj: OM44-0,5L
Jamstvo: 12
Raspoloživost: Raspoloživo (Raspoloživo)
Prosječna ocjena: Ocjena 0 0,00 | Glasova: 0
  Ocijeni ovaj proizvod

39,00 Kn

Načini plaćanja online

Popust 10%
39,00 kn
 
Transakcijski račun
Popust 8%
39,87 kn
 
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 6%
40,73 kn
 
Diners, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
41,17 kn
 
ZABA Master/Visa 2-6 rata, Diners 2-6 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 7-12 rata
Popust 4%
41,60 kn
 
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 2%
42,47 kn
 
Diners 13-24 rate, PBZ Visa Premium 7-12 rata
Popust se ne obračunava
43,33 kn
 
ZABA Master/Visa 13-24 rate, Diners 25-36 rata

Načini plaćanja u trgovini

Popust 10%
39,00 kn
 
Novčanice, Transakcijski račun
Popust 9%
39,43 kn
 
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 6%
40,73 kn
 
Diners, RBA Master/Visa 2-12 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
41,17 kn
 
ZABA kartice 2-6 rata, ERSTE Maestro/Visa 2-6 rata, Diners 2-6 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 7-12 rata, *MB NET kartice 2-6 rata
Popust 4%
41,60 kn
 
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 2%
42,47 kn
 
ERSTE Maestro/Visa 7-12 rata, Diners 13-24 rate, PBZ Visa Premium 7-12 rata, *MB NET kartice 7-12 rata
Popust se ne obračunava
43,33 kn
 
ZABA Maestro 7-12 rata, Diners 25-36 rata, ZABA Visa 13-24 rate, ZABA Master 13-36 rata

*MBNET kartice (Maestro, Visa, Mastercard) kojima je moguće plaćanje na rate izdane od KentBank, Slatinska banka, Primorska banka, Sberbank, Istarska kreditna banka, Jadranska banka, Kreditna banka Zagreb i Veneto banka

43,00 Kn

Ušteda: 4,00 Kn

Odabrali ste prikaz cijena za gotovinsko plaćanje - prikaži MPC



Transmedia OM 44-0,5 - Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: violet Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 0,5 m

Kliknite za više informacija o proizvodu
Osnovne karakteristike
Duljina [m]: 0,5

Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m Transmedia OM 44-0,5 - Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: violet Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 0,5 m
0.00 0
Transmedia
Transmedia
39.00 HRK