Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m


Akcija
Najprodavanije
Proizvođač: Transmedia
Šifra: 1305365
Kataloški broj: OM44-0,5L
Jamstvo: 12
Raspoloživost: Raspoloživo (Raspoloživo)
Prosječna ocjena: Ocjena 0 0,00 | Glasova: 0
  Ocijeni ovaj proizvod

39,00 Kn

Načini plaćanja online

Popust 10%
39,00 kn
 
Transakcijski račun
Popust 8%
39,87 kn
 
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 6%
40,73 kn
 
Diners, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
41,17 kn
 
ZABA Master/Visa 2-6 rata, Diners 2-6 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 7-12 rata
Popust 4%
41,60 kn
 
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 2%
42,47 kn
 
Diners 13-24 rate, PBZ Visa Premium 7-12 rata
Popust se ne obračunava
43,33 kn
 
ZABA Master/Visa 13-24 rate, Diners 25-36 rata

Načini plaćanja u trgovini

Popust 10%
39,00 kn
 
Novčanice, Transakcijski račun
Popust 9%
39,43 kn
 
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 6%
40,73 kn
 
Diners, RBA Master/Visa 2-12 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
41,17 kn
 
ZABA kartice 2-6 rata, ERSTE Maestro/Visa 2-6 rata, Diners 2-6 rata, PBZ Maestro/Visa Inspire 7-12 rata, *MB NET kartice 2-6 rata
Popust 4%
41,60 kn
 
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 2%
42,47 kn
 
ERSTE Maestro/Visa 7-12 rata, Diners 13-24 rate, PBZ Visa Premium 7-12 rata, *MB NET kartice 7-12 rata
Popust se ne obračunava
43,33 kn
 
ZABA Maestro 7-12 rata, Diners 25-36 rata, ZABA Visa 13-24 rate, ZABA Master 13-36 rata

*MBNET kartice (Maestro, Visa, Mastercard) kojima je moguće plaćanje na rate izdane od Slatinske banke, Istarske kreditne banke, Sberbanke, KentBank i Agram banke
**kod nonSEPA transakcija naplaćujemo naknadu banke

44,00 Kn

Ušteda: 5,00 Kn

Odabrali ste prikaz cijena za gotovinsko plaćanje - prikaži MPC



Transmedia OM 44-0,5 - Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: violet Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 0,5 m

Kliknite za više informacija o proizvodu
Osnovne karakteristike
Duljina [m]: 0,5


*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja@protis.hr

Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m Transmedia OM 44-0,5 - Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: violet Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 0,5 m<table style="border:none;width:40%"></table>
0.00 0
Transmedia
Transmedia
39.00 HRK