TV LG OLED65C51LA 165.1cm (65"), OLED, 4K UHD 120Hz, Smart TV, webOS
Proizvođač: LG
Šifra: 1461923
Kataloški broj: OLED65C51LA.AEU
Jamstvo: 24
Raspoloživost: Dobavljivo (Dobavljivo)
isporuka 5-8 radnih dana
Prosječna ocjena: Ocjena 0 0,00 | Glasova: 0
  Ocijeni ovaj proizvod
Načini plaćanja online
Popust 10%
Transakcijski račun
Popust 9%
MasterCard, Visa, Kriptovalute
Popust 8%
Maestro
Popust 6%
Union, PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 5%
Diners, ZABA Master/Visa 2-6 rata, ERSTE Master/Visa/Maestro 2-6 rata
Popust 4%
Diners 2-12 rata, PBZ Visa Inspire/Maestro 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ZABA Master/Visa 7-12 rata
Popust 2%
Načini plaćanja u trgovini
Popust 10%
Novčanice
Popust 9%
Maestro, MasterCard, Visa
Popust 7%
PBZ Maestro/Visa Inspire 2-6 rata
Popust 6%
RBA Master/Visa 2-12 rata
Popust 5%
Popust 4%
ZABA Master/Visa 7-12 rata, Diners 7-12 rata, PBZ Visa Premium 2-6 rata
Popust 3%
ERSTE Maestro/Visa/Master 9-12 rata
Popust 2%
Odabrali ste prikaz cijena za gotovinsko plaćanje - prikaži MPC
Model: OLED65C51LA
Kratki opis: LG OLED evo AI C5 4K Smart TV 2025 od 65 - inča
Vrsta ekrana: 4K OLED
Dijagonala: 65'' - 165 cm
Rezolucije: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
Slika: HDR (High Dynamic Range) - Dolby Vision / HDR10 / HLG
Maksimalna razlučivost: 3,840 x 2,160
Vertikalna frekvencija: 120Hz Native (VRR 144Hz)
Video ulaz: HDMI Ulaz (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 port))
Priključci: USB ulaz 3 (v 2.0)
Mogućnost povezivanja: Wi-Fi 6
Zvuk: 2.2 Channel 40 W
Ugrađeni tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Softver: webOS 25
Mogućnost montaže: 300 x 200
Napajanje: AC 100~240V 50-60Hz
Strujni kabel Da (Integriran)
Potrošnja energije: Standby Potrošnja Energije - ispod 0.5W
Dimenzije i masa: 1 441 x 880 x 230 mm 18,5 kg