Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 3 4 11 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.657A1, 900um, 2m 1325395 NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.657A1, 900um, 2m
NFO Fiber optic pigtail - SC APC, SM, G.652D, 3mm, 900um, LSZH, 1,5m
8,00 kn
1,06 €
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 10m 1307890 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 10m
NaviaTec FOP4410, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 10,0m
12,00 kn
1,59 €
Dobavljivo
Opt. pigtail LC 50/125µm OM3, 2,0 m, tirkizni 1321279 Opt. pigtail LC 50/125µm OM3, 2,0 m, tirkizni
Fiber colour turquoise • Connector type LC beige • 12 Pigtails with yellow fiber coating 900um in each packing unit • Each PU includes an individual measuring protocol
13,00 kn
1,73 €
Dobavljivo
Opt. pigtail LC 50/125µm OM2, 2,0 m, zeleni 1321278 Opt. pigtail LC 50/125µm OM2, 2,0 m, zeleni
14,00 kn
1,86 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m 1325389 NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC Singlemode 9 125 G.657A1 Simplex 1m
14,00 kn
1,86 €
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m 1307893 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP4405, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
15,00 kn
1,99 €
Dobavljivo
Opt. pigtail LC 09/125µm OS2, 2,0 m, žuti 1321276 Opt. pigtail LC 09/125µm OS2, 2,0 m, žuti
Fiber colour yellow • Fiber 9/125µ OS2 • Connector type LC blue • 12 Pigtails with yellow fiber coating 900um in each packing unit • Each PU includes an individual measuring protocol
16,00 kn
2,12 €
Dobavljivo
NFO Fiber optic pigtail SC UPC, SM, G.652D, 900um, 1,5m 1340708 NFO Fiber optic pigtail SC UPC, SM, G.652D, 900um, 1,5m
NFO Fiber optic pigtail - SC UPC, SM, G.652D, 900um, 1,5m
16,00 kn
2,12 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m 1354420 NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m 1354430 NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m 1354435 NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
LogiLink digital audio cable (optical) - 1 m 1362146 LogiLink digital audio cable (optical) - 1 m
The optical Toslink cable is ideal for best sound quality in your home theater. Compared to conventional copper cables Toslink optical signals are transmitted via fiber and are therefore completely pr...
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m 1325795 NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m
NFO Fiber optic pigtail - LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m
17,00 kn
2,26 €
Na upit
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m 1325371 NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m
18,00 kn
2,39 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSZH, Duplex, 1m 1325360 NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSZH, Duplex, 1m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 1m
18,00 kn
2,39 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m 1354436 NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 2m
18,00 kn
2,39 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m 1354431 NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 2m
18,00 kn
2,39 €
Dobavljivo
NFO Fiber optic pigtail SC UPC, MM, OM4, 50 125, 1,5m 1335480 NFO Fiber optic pigtail SC UPC, MM, OM4, 50 125, 1,5m
NFO Fiber optic pigtail - SC UPC, MM, OM4, 50 125, 1,5m
18,00 kn
2,39 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m 1354432 NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m 1354422 NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m 1354437 NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m 1325374 NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 5m 1325377 NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 5m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 5m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
NFO Fiber optic pigtail LC APC, SM, G.657A1, 900um, 1,5m 1335475 NFO Fiber optic pigtail LC APC, SM, G.657A1, 900um, 1,5m
NFO Fiber optic pigtail - LC APC, SM, G.652D, 900um 1,5m
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo
Opt. pigtail SC 09/125µm OS2, 2,0 m, žuti 1321284 Opt. pigtail SC 09/125µm OS2, 2,0 m, žuti
Fiber colour yellow • Fiber 9/125µ OS1/OS2 • Connector type SC blue • 12 Pigtails with yellow fiber coating 900µ in each packing unit • Each PU includes individual measuring protocol
19,00 kn
2,52 €
Dobavljivo