Mikrotik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN, 800 MHz CPU, 512MB RAM, 24xG-LAN, 2xSFP+ cage, RouterOS L5 or SwitchOS (dual boot), desktop kućište, PSU
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
| Ocijeni
ovaj proizvod
**kod nonSEPA transakcija naplaćujemo naknadu banke
Odabrali ste prikaz cijena za gotovinsko plaćanje - prikaži MPC
- A home network setup doesnt have to be a compromise
- SFP+ cage supports both 1.25G SFP and 10G SFP+ modules
Specifications
- Architecture: ARM 32bit
- CPU: 98DX3236
- CPU core count: 1
- CPU nominal frequency: 800 MHz
- Dimensions: 285×144×44 mm
- License level: 5
- Operating System: RouterOS / SwitchOS
- Size of RAM: 512 MB
- Storage size: 16 MB
- Storage type: FLASH
- Tested ambient temperature: -40C to 60C
POWERING
- PoE in: Passive PoE
- PoE in input Voltage: 10-30 V
- Number of DC inputs: 2 (PoE-IN, DC jack)
- DC jack input Voltage: 10-30 V
- Max power consumption: 21 W
- FAN count: Passive
ETHERNET
- 10/100/1000 Ethernet ports: 24
FIBER
- SFP+ ports: 2
PERIPHERALS
- Serial port: RJ45
CERTIFICATIONS & APPROVALS
- Certification: CE, EAC, ROHS
INCLUDED PARTS
- 24V/1.2A power adapter