Mobitel Samsung Galaxy J5 (2016) SM-J510 zlatni
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Samsung Galaxy J5 (2016) SM-J510 zlatni
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1294560 |
| Kataloški broj: | SM-J510FZDNSEE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Samsung Galaxy J5 (2016), SM-J510
Mreža: GSM, HSPA, LTE
OS: Android OS, v5.1 (Lollipop)
Procesor: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, Adreno 306 GPU
Zaslon: 5,2" Super AMOLED (720x1280) višedodirni zaslon
Zvuk: MP3, WAV reprodukcija
Vibracijski alarm: da
Kapacitet [GB]: 16
RAM memorija [GB]: 2
Glavna Kamera: 13 MP, autofokus, LED flash
Prednja kamera: 5 MP, LED flash
Sučelja: microUSB v2.0, Audio priključak 3,5mm
Povezivost: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1
Lokacija: A-GPS, GLONASS
Senzori: Akcelerometar, Senzor blizine
Vrijeme čekanja (standby): n/a
Vrijeme razgovora: n/a
Vrsta baterije: Li-Ion
Kapacitet baterije [mAh]: 3100
Dimenzije (ŠxVxD) [mm]: 145.8 x 72.3 x 8.1
Masa [g]: 159
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 35,00 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 5,2" |
| Rezolucija zaslona: | 1280x720 |
| RAM: | 2 GB |
| Interna memorija: | 16 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Tip OS: | v5.1 (Lollipop) |
| Stražnja kamera [MP]: | 13 |
| Prednja kamera [MP]: | 5 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 3.100 |
| Izgled | |
| Boja: | Zlatna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0