Mobitel Smartphone Huawei Mate 20 Lite, 6.3", 4GB, 64GB, Android 8.1, plavi
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Huawei Mate 20 Lite, 6.3", 4GB, 64GB, Android 8.1, plavi
| Proizvođač: | Huawei |
| Šifra: | 1317841 |
| Kataloški broj: | |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Glavne značajke: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Mali-G51 MP4, 6,3" (1080 x 2340) FHD, 4 GB RAM, 64 GB, Android 7.0, Dual SIM
Ostale značajke: Dvostruka: 20 MP ( f/1.8, PDAF) + 2 MP ( senzor dubine ), LED bljeskalica, panorama, HDR, 3G, HSPA+, LTE, Baterija 3750 mAh, - Brzo punjenje baterije - MP4/H.264 player - MP3/eAAC+/WAV/Flac player - Preglednik dokumenata - Foto/video editor, Senzor otiska prsta (stražnji), akcelerometar, senzor udaljenosti, kompas
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
Kliknite za više informacija o proizvodu
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 19,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 6,3" |
| Rezolucija zaslona: | 2340x1080 |
| RAM: | 4 GB |
| Interna memorija: | 64 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: |
20 2 |
| Prednja kamera [MP]: |
24 2 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 3.750 |
| Izgled | |
| Boja: | Plava |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0