Mobitel Smartphone Samsung SM-J710FN Galaxy J7 (2016), 16 GB, bijeli
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Mobitel Smartphone Samsung SM-J710FN Galaxy J7 (2016), 16 GB, bijeli
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1294561 |
| Kataloški broj: | SM-J710FZWNSEE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
Samsung Galaxy J7 (2016), SM-J710F
Network Technology
GSM / HSPA / LTE
2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only)
3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - J710F, J710H
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - J710M
4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 40(2300) - J710F
LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 17(700), 28(700) - J710M
Speed HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps
GPRS Yes
EDGE Yes
Launch Announced 2016, March
Status Available. Released 2016, April
Body Dimensions 151.7 x 76 x 7.8 mm (5.97 x 2.99 x 0.31 in)
Weight 170 g (6.00 oz)
SIM Single SIM (Micro-SIM)
Display Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.5 inches (~72.3% screen-to-body ratio)
Resolution 720 x 1280 pixels (~267 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Platform OS Android OS, v5.1 (Lollipop)
CPU Octa-core 1.6 GHz
Memory Card slot microSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Internal 16 GB, 2 GB RAM
Camera Primary 13 MP, f/1.9, 28mm, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR
Video 1080p@30fps
Secondary 5 MP, f/1.9, LED flash
Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
Comms WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth v4.1, A2DP
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS/ BDS (region dependent)
NFC Yes
Radio FM radio, RDS, recording
USB microUSB v2.0
Features Sensors Accelerometer, proximity
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Browser HTML5
Java No
- ANT+ support
- MP4/WMV/H.264 player
- MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player
- Photo/video editor
- Document viewer
Battery Removable Li-Ion 3300 mAh battery
Talk time Up to 23 h (3G)
Music play Up to 96 h
Misc Colors White, Black, Gold, Rose Gold
SAR US 1.10 W/kg (head) 1.01 W/kg (body)
SAR EU 0.35 W/kg (head) 1.39 W/kg (body)
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 19,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 5,5" |
| Rezolucija zaslona: | 1280x720 |
| RAM: | 2 GB |
| Interna memorija: | 16 GB |
| Memorijsko proširenje: | micro SD |
| OS: | Android |
| Tip OS: | v5.1 (Lollipop) |
| Stražnja kamera [MP]: | 13 |
| Prednja kamera [MP]: | 5 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 3.300 |
| Izgled | |
| Boja: | Bijela |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0