OnePlus 12 5G 16/512GB crna
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili OnePlus 12 5G 16/512GB crna
| Proizvođač: | Oneplus |
| Šifra: | 1427901 |
| Kataloški broj: | 5011105293 |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
6,82” OLED 120Hz | Snapdragon 8 Gen 3 | 50+48+64MP | Front 32MP | NFC | BT 5.4 | Android 14 | 5400 mAh 100W
Dodatna Bonus jamstva za uređaj (opcija):
* jamstva su ponuđena automatiziranim odabirom, za informacije i sva pitanja obratite se prodavačima
| Zaštita PGR 5 godina (2+3) - 79,99 € |
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina zaslona: | 6,82" |
| Rezolucija zaslona: | 3168x1440 |
| RAM: | 16 GB |
| Interna memorija: | 512 GB |
| Memorijsko proširenje: | nema |
| OS: | Android |
| Dual sim: | Da |
| Stražnja kamera [MP]: | 50 |
| Prednja kamera [MP]: | 32 |
| Energija i potrošnja | |
| Kapacitet baterije [mAh]: | 5.400 |
| Izgled | |
| Boja: | Crna |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0