Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra, 14.6", WiFi, 8GB, 128GB, Android 12, sivi - preorder
Proizvod nije dobavljiv. Potražite neke druge modele koji su zamijenili Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra, 14.6", WiFi, 8GB, 128GB, Android 12, sivi - preorder
| Proizvođač: | Samsung |
| Šifra: | 1368064 |
| Kataloški broj: | SM-X900NZAAEUE |
| Jamstvo: | 24 |
Prosječna ocjena:
0,00
| Glasova:
0
|
| Ocijeni
ovaj proizvod
|
OS: Android 12
Chipset: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm)
CPU: Octa-core
GPU: Adreno 730
Memorija (RAM): 8GB
Memorija za pohranu (GB): 128GB
Ekran: 14.6" 1848 x 2960 Super Amoled, 120Hz
Kamera zadnja: 13 + 6 MP
Kamera prednja: 12 + 12 MP
Bluetooth: Da
WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac/6e
GPS: Da
NFC: n/a
3G: n/a
4G: n/a
5G: n/a
MicroSD utor: microSDXC
USB 2.0: n/a
USB 3.0: n/a
USB 3.1: n/a
USB-C: Da
Linghting: n/a
Micro USB: n/a
Micro HDMI: n/a
3.5mm: n/a
Masa [g]: 726
Dimenzije [mm]: 326.4 x 208.6 x 5.5
Boja: Siva
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona: | 15,6" |
| Rezolucija zaslona: | 2800x1752 |
| RAM [GB]: | 8 GB |
| Interna memorija [GB]: | 128 GB |
| OS: | Android |
| GSM: | Ne |
*Unatoč uloženom trudu da damo što bolji i točniji opis, slike i specifikacije, ne možemo garantirati da su svi navedeni podaci točni te ne odgovaramo za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, slika ili specifikacija. Iste je potrebno provjeriti na stranicama proizvođača ili pošaljite upit našim djelatnicima da provjere.
Ukoliko na našoj stranici otkrijete neistinite odnosno neadekvatne informacije, molimo vas da nam to javite na prodaja[o]protis.hr
Za odabrani proizvod nije unesen niti jedan komentar.


0,00
| Glasova:
0