Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
Modul Keystone za popunjavanje, bijeli 1360418 Modul Keystone za popunjavanje, bijeli
Suitable for standard Keystone Panels and Outlets • Snap-in mounting, easy Installation • Covers unused ports • Color: White
1,00 kn
0,13 €
Dobavljivo
Modul Keystone za popunjavanje, crni 1360419 Modul Keystone za popunjavanje, crni
Suitable for keystone patch panels • Fill the blind or unused socket to prevent dust
1,00 kn
0,13 €
Dobavljivo
D-Sub kućište za 25-pin. plastično, sivo 1360399 D-Sub kućište za 25-pin. plastično, sivo
EGP cover • Type E-GP 09/G, colour grey • Housing with double screw fitting
2,00 kn
0,27 €
Dobavljivo
Adapter Keystone -> Mosaic 22,5x45 mm, 1-struki/90° s poklopcem, bijeli 1360422 Adapter Keystone -> Mosaic 22,5x45 mm, 1-struki/90° s poklopcem, bijeli
Keystone Inserts and Faceplate for System Mosaic 45 • Color: pure white (RAL9010) • Packing: PE bag with barcode sticker
4,00 kn
0,53 €
Dobavljivo
Modul Keystone opt. SC simplex Ž/Ž, singlemode, bijeli 1360407 Modul Keystone opt. SC simplex Ž/Ž, singlemode, bijeli
SC simplex inline coupler for keystone panels, blue • For fibre cable with SC connector • Ceramic sleeve, with dust cover • Including frame for mouting in keystone panels, white • Snap-in mounting, wi...
6,00 kn
0,80 €
Dobavljivo
D-Sub konektor 25-pin. muški, za lemljenje 1360396 D-Sub konektor 25-pin. muški, za lemljenje
Tin-plated housing • Rating III 50 mating cycles
7,00 kn
0,93 €
Dobavljivo
D-Sub konektor 25-pin. ženski, za lemljenje 1360397 D-Sub konektor 25-pin. ženski, za lemljenje
Tin-plated housing • Rating III 50 mating cycles
7,00 kn
0,93 €
Dobavljivo
Adapter Keystone -> Mosaic 45x45 mm, 1-struki/45° s poklopcem, bijeli 1360423 Adapter Keystone -> Mosaic 45x45 mm, 1-struki/45° s poklopcem, bijeli
French Modular Faceplate, 45 x 45mm • Angled Insert with dust cover, 1-port • Color: Pure White (RAL9010)
8,00 kn
1,06 €
Dobavljivo
Modul Keystone Coax. F, Ž/Ž, 75 Ohm, bijeli 1360401 Modul Keystone Coax. F, Ž/Ž, 75 Ohm, bijeli
Connections: F-Type female to F-Type female, 75 Ohm • Application: Television cabling, modem cabling • Material: Nickel-plated contact, thermoplastic housing • Color: white
9,00 kn
1,19 €
Dobavljivo
Adapter Keystone -> Mosaic 45x45 mm, 2-struki/45° s poklopcem, bijeli 1360424 Adapter Keystone -> Mosaic 45x45 mm, 2-struki/45° s poklopcem, bijeli
French modular face plate, 45 x 45 mm • 45° angled insert, with dust cover • Suitable for 2 keystone modules • Color: Pure white
11,00 kn
1,46 €
Dobavljivo
Roline ugradbeni zidni okvir za ugradnju Cat.5/Cat.6 utičnica 1364795 Roline ugradbeni zidni okvir za ugradnju Cat.5/Cat.6 utičnica
- Surface wall mount frame as an adapter for surface mounting of Cat.5 and Cat.6 flush mount wall sockets * E.g. for combination with 25.16.8483 or 25.16.8579 - Colour: White - Technical particularity...
11,00 kn
1,46 €
Dobavljivo
Modul Keystone opt. LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, bijeli 1360406 Modul Keystone opt. LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, bijeli
LC duplex female to LC duplex female adapter • For multimode fiber with LC Connector • Ceramic sleeve, with dust cover • Dimensions ca. 29 x 21.3 x 16.6 mm • Snap-in mounting, without flange
11,00 kn
1,46 €
Dobavljivo
Lanberg 1xRJ45 surface-mounted socket 1376278 Lanberg 1xRJ45 surface-mounted socket
12,00 kn
1,59 €
Dobavljivo
Modul Keystone RJ45 Cat.6 UTP, Ž/Ž 1:1, bijeli 1360409 Akcija Modul Keystone RJ45 Cat.6 UTP, Ž/Ž 1:1, bijeli
Modular Keystone Inline Coupler 6 Class E 250 MHz • ISO/IEC 11801 and TIA/EIA 568B.2-1 • 2x RJ45 jack, fully unshielded • Snap-in mounting • Pin configuration: 1:1
12,00 kn
1,59 €
Raspoloživo
Samoljepiva nadžbukna utičnica 6/4, telefonska 1312865 Samoljepiva nadžbukna utičnica 6/4, telefonska
samoljepiva zidna telefonska utičnica priključak 6/4 polni tehnički podaci: -'Valueline TEL-0009'
13,00 kn
1,73 €
Dobavljivo
EuroLan keystone UTP Cat.5E (for sockets) 1316199 EuroLan keystone UTP Cat.5E (for sockets)
EuroLan LY-KJ5-16, keystone UTP Cat.5e, white (for sockets) for patch panel
14,00 kn
1,86 €
Dobavljivo
Modul Keystone Cinch (RCA) žuti Ž/Ž, bijeli 1360400 Modul Keystone Cinch (RCA) žuti Ž/Ž, bijeli
Snap-in Keystone Module suitable for standard keystone panels and outlets • Connections: RCA female to RCA female, yellow (composite video) • Application: RCA/Cinch Audio/Video cabling • Material: Gol...
15,00 kn
1,99 €
Dobavljivo
Modul Keystone RJ45 Cat.6a UTP, Ž/Ž 1:1, crni 1360414 Akcija Modul Keystone RJ45 Cat.6a UTP, Ž/Ž 1:1, crni
Modular Keystone Inline Coupler 6A Class EA 500 MHz • ISO/IEC 11801 and TIA/EIA 568B.C.2 • 2x RJ45 jack, unshielded 180° straight • Snap-in mounting • Pin configuration: 1:1
15,00 kn
1,99 €
Raspoloživo
Lanberg 1xRJ45 shielded surface-mount socket 1374678 Lanberg 1xRJ45 shielded surface-mount socket
16,00 kn
2,12 €
Dobavljivo
Lanberg 1xRJ45 surface-mounted socket 1376277 Lanberg 1xRJ45 surface-mounted socket
16,00 kn
2,12 €
Na upit
Modularna priključnica NŽ za Keystone 1-struka, bijela 1312623 Modularna priključnica NŽ za Keystone 1-struka, bijela
Surface mountable Box for 1 Keystone Jack • housing w. shutter and name plate • Color: white (RAL 9010) • Dimensions: 37 x 65 x 30 mm
16,00 kn
2,12 €
Dobavljivo
Intellinet moduł Keystone 1378777 Intellinet moduł Keystone
1port UTP cat6 czerwony
16,00 kn
2,12 €
Dobavljivo
Vention Cat.6 UTP 180 Degree Keystone Jack White 1367897 Vention Cat.6 UTP 180 Degree Keystone Jack White
Vention Cat.6 UTP 180 Degree Keystone Jack White
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
Roline optička keystone utičnica, LC Duplex, Multimode, OM3 1364782 Roline optička keystone utičnica, LC Duplex, Multimode, OM3
- Quality keystone adapter for fiber optic cabling - 2× LC / 2× LC plug - For installation in fiber optic front plates or for extending fiber optic jumper cables - High quality plastic housing with ke...
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo
Modul Keystone RJ45 Cat.6a UTP, tool less, bijeli 1360412 Modul Keystone RJ45 Cat.6a UTP, tool less, bijeli
Cat.6A Class EA 10G 500 MHz Keystone jack, toolless • Complies with ISO/IEC 11801 and TIA/EIA 568 • Downward compatible with Cat.6 and Cat.5e • For AWG22/1 to AWG26/1 solid cable • For AWG24/7 to AWG2...
17,00 kn
2,26 €
Dobavljivo